בוטוקוס

כל חיוך שחייכת, עצב שחשת או כעס שהבעת הוא בעצם חלק מתנועות פנים טבעיות שביצעת במהלך השנים, ככל שהשנים עוברות , ומאגרי הקולגן בגופך אוזלים, התכווצויות אלו מייצרות קמטים עמוקים בעור- בעיקר במצח, סביב העיניים ובין הגבות.
קמטים אלה יכולים לגרום לך מראה פנים מבוגר ועייף.

בעזרת הזרקת הבוטוקס אנחנו באריאל מדיקל יכולים למחוק את הסימנים הקיימים של ההזדקנות, למנוע את הקמטים העתידיים והעמקתם ולהשאיר אותך עם מראה אסתטי וצעיר.
פעולת הבוטולינום טוקסין ( בוטוקס ) היא פשוטה למדי, מדובר למעשה בחלבון המביא להרפיית השריר שלתוכו הוא מוזרק על ידי חסימת האינטראקציה בין העצב לשריר.
הרפיה זו יעילה במיוחד לשיפור המראה, מעדנת את הקמטים ובמקרים רבים אף מביאה להיעלמות מוחלטת שלהם.

אחד היתרונות הגדולים שלו הוא שמדובר בטיפול אסתטי לא פולשני המאפשר חזרה לשגרה באופן כמעט מיידי. יתרון אפשרי נוסף, הוא הפחתת כאבי הראש (מיגרנות , כאב ראש הנובעים ממתח וכאבים נוספים). כמו כן, הבוטוקס מפחית גם הזעה במצח.

הטיפול בבוטוקס הינו זמני נמשך עד לתקופה של כארבעה חודשים ( בין 3-4 חודשים ), אשר לאחריה הקמטים יחזרו לאחר שחולפת השפעת החומר השריר חוזר למצבו התקין. ולאחר מכן, יהיה ניתן לבצע טיפול חוזר להפחתתם. טיפולים חוזרים מאריכים את הזמן הדרוש בין טיפול לטיפול, היות והשרירים מתנוונים חלקית תחת הטיפולים החוזרים.

כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הינם באישור משרד הבריאות.

טיפולים נוספים

בוטוקס

עיצוב ומילוי שפתיים

מילוי קמטים