הזרקות

ברשת המרפאות הבינלאומית אריאל מדיקל, מאמינים שמגיע לכם את הטוב ביותר.
חשוב לנו לעמוד בשורה אחת עם המכונים המובילים בעולם ולהשתמש בחומרים הנמכרים והמומלצים ביותר בתחום וכן להביא לכם את הטיפולים החדשניים והאפקטיביים ביותר.
שילוב של טכניקות חדשות עם טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם,
מאפשרות שיקום ועידוד תהליכי חידוש העור , כך שהטיפולים יעניקו לך מראה של עור רענן ואחיד.

ברשת המרפאות הבינלאומית אריאל מדיקל, מאמינים שמגיע לכם את הטוב ביותר.

חשוב לנו לעמוד בשורה אחת עם המכונים המובילים בעולם ולהשתמש בחומרים הנמכרים והמומלצים ביותר בתחום וכן להביא לכם את הטיפולים החדשניים והאפקטיביים ביותר.
שילוב של טכניקות חדשות עם טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, מאפשרות שיקום ועידוד תהליכי חידוש העור , כך שהטיפולים יעניקו לך מראה של עור רענן ואחיד.

- עיצוב ומילוי שפתיים -
הטיפול המבוקש ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית, המעניק עובי, נפח ושרטוט מדויק לשפתיים -
המהוות חלק מרכזי ובולט בפנים .
במקרי הצורך תיקון של אסימטריה טבעית .
הטיפול מתבצע בהתאמה אישית למבנה הפנים תוך כדי שימוש בחומרים מהחברות המובילות בעולם .

- מילוי שקעי עיניים -
שקעי העיניים הינו איזור עדין ודק הנוטה לקמטוטים, עם הגיל יש שומן תת עורי הנספג ויוצא מתחת לשקעי העיניים הגורם למראה עייף, על ידי מילוי בחומצה היאלרונית ייעודית לאיזור זה המכילה ויטמנים ואינה סופחת נוזלים בכך נקבל תוצאה התורמת למראה פנים צעיר ורענן.
מלבד למילוי טיפול זה משפר את מרקם העור.

- סקין בוסטר SKIN BOOSTER -
מזותרפיה רפואית - חומצה היאלרונית בשילוב עשיר של חומרים טבעיים פעילים, טיפול המעודד את הגוף לייצור קולגן אשר תורם לחידוש ומיצוק העור ומחזיר את הלחות , הברק והזוהר למראה פנים צעיר אחיד וקורן .

- פיסול אף ללא ניתוח -
פיסול אף הוא טיפול המעניק יישור זוויות, קונטור ותיקון של פגמים באף, שמתבצע על ידי הזרקה של חומר מילוי וללא התערבות כירורגית. הטיפול הוא עדין והתוצאות מידיות מה שמקנה אף סולד מורם ויוצר הרמוניה בפנים.

-עיצוב ופיסול הפנים - עצמות לחיים , קו לסת , סנטר
עם השנים והגיל הפנים מאבדות מהנפח הטבעי שלהן - פיסול פנים בעזרת חומצה היאלרונית הוא הטיפול האידיאלי למצב זה, המפצה על איבוד רקמות וצניחה בעור הפנים, ומחזיר את הנפח שאבד ונותן מראה פנים רענן.

עצמות לחיים מעוצבות - מקנות מראה פנים חטוב וצעיר .

פיסול קו לסת - קו הלסת הוא קו התוחם את הפנים ומגדיר אותן , מעניק נפח, מעצב ומחדד את תווי הפנים לקבלת מראה חטוב צעיר וטבעי.

פיסול סנטר - צורתו של הסנטר מהווה חשיבות רבה בקביעת תווי הפנים שלנו , סנטר נסוג או עגול הוא הסנטר האידיאלי לטיפול זה, מילוי באיזור הסנטר יעניק מראה פנים אסתטי ופרופיל אידיאלי.

- מילוי רקות בשיטה חדשנית -
המהוות חלק עם הגיל אנו מאבדים נפחי שומן שגומרים לצניחה ונפילה של איזורי הפנים ויוצר שקעים,
בעזרת מילוי באיזור זה יתקבל שחזור נפח באיזור הרקות ויתן מראה מורם וצעיר.

- מילוי קמטים -
מילוי קווי מריונטה, מילוי קמטי אף פה ( נאזולאביאל )
קווי המריונטה הם אותם קמטים הנוצרים בין הפה לסנטר משני הצדדים המקנים מראה עצוב קמטים הנוצרים עקב איבוד איבוד נפח שומן תת עורי ונסיגה בעצמות הפנים.
שקעים וקמטים באיזורים אלה נמלא באמצעות חומרי מילוי טבעיים, חומצה היאלרונית המיועדת ובכך ניצור מראה פנים צעיר מתוח ורענן.

- טיפול בחיוך חושף-שיניים (GUMMY SMILEׂ) -
מצב בו השפה העליונה מתרוממת מעל קו השיניים וחושפת רקמת חניכיים. הזרקה של בוטיליניום טוקסין ( Botox Dysport ) לאיזור זה מסייע בהרפיית השרירים ובהחלשת פעילותם . כתוצאה מכך , מתקבל חיוך ללא חשיפת יתר של החניכיים.

- בוטוקס ( Dysport ) -
עור פנינו מתכווץ , נמתח וזז באופנים שוני עשרות אלפי פעמים ביום . זה מתחיל בגיל צעיר , הקמטים הראשונים מופיעים בעור הפנים סביב גיל עשרים וחמש , והם הולכים ומתרבים במהלך השנים . אירועי החיים , הגיל והזמן בתוספת נזקי עישון , חשיפה לקרינת השמש ותזונה לא מאוזנת תורמים להתמעטות רקמת השומן בעור הפנים ולדלדול השריר . עם הזמן הקמטים הופכים לעמוקים יותר וצורתם מתקבעת .
החומר הפעיל בתוך הדיספורט והבוטוקס נקרא בוטולינום טוקסין . טיפול הנפוץ ביותר כטיפול אסתטי זמני המשמש למניעה והפחתה של קמטי הבעה בפנים . הדיספורט מסייע להרגעת שרירי הפנים ומונע מהם להתכווץ , בצורה זו מטפל ומטשטש את הקמטים .

את כל ההזרקות והטיפולים ברשת אריאל מדיקל (למעט טיפולי לייזר) מבצעים רופאים מוסמכים בלבד!
אשר נבחרים קפידה ע”י הנהלת הרשת, ועוברים מידי זמן מה השתלמויות וסדנאות בתחום האסתטיקה על מנת לאפשר לכם- לקוחותינו להנות ממגוון השיטות החדשניות והמדויקות בכל אחד מטיפולי ההזרקות המוצעים בחברה.

כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הנם באישור משרד הבריאות.

טיפולים נוספים

בוטוקס

עיצוב ומילוי שפתיים

מילוי קמטים