המסת שומן בקור

אנחנו באריאל מדיקל עושים את מיטב ומרב המאמצים על מנת להביא אליכם את החידושים האחרונים. המסת שומן בקור (נקראת גם הקפאת שומן) זו היא פעולה בה מתבצע תהליך של המסת שומן בדרך לא פולשנית. בעקבות מחקר שנערך בנושא נמצא כי במצבים מבוקרים תאי השומן של בגוף האדם חשופים יותר לקור משאר תאי הגוף. לתאי השומן יש רגישות טבעית לקור, יותר מאשר רקמת העור שנמצאת סביבם. בעת ביצוע טיפול של קירור מבוקר במקומות בהם קיימים מצבורי שומן, ניתן להאיץ את היעלמותם של תאים אלו לאורך זמן.

טיפול מסוג זה מתבצע על ידי מכשיר מיוחד שמקרין קור לתאי שומן שנמצאים מתחת לעור. תהליך זה נעשה ללא פגיעה בתאי גוף אחרים. הקור מבודד את תאי השומן ומקפיא אותם. הקפאת התאים מזרזת את השמדתם – לאחר הטיפול הגוף שלנו מעבד באופן טבעי את התאי השומן המתים ומעלים אותם לצמיתות, כך מתקבל מראה מחוטב מעוצב באזור שטופל.

לטיפול מסוג זה אין תופעות לוואי מיוחדות למעט תחושת קרירות המורגשת בעת הטיפול עצמו. המכשיר הוא בעל חיישן שבודק בכל זמן נתון את טמפרטורת העור, ואם יש חשש לנזק, פעולתו נפסקת.

לאחר הטיפול יש במקום תחושה של מרקם ג’לי, זאת מכיוון שתאי השומן נמסו. השומן המפורק ייספג במחזור הדם והלימפה וייצא מהגוף כמו פסולת בתוך תקופת זמן של עד 90 יום. מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת פעילות.

Cryo Slim

זה נשמע כמעט לא הגיוני, אבל המסת שומן בקור זו היא המילה האחרונה בתחום המסת השומן. המסת שומן בקור צוברת תאוצה רבה ופופולריות בכל המדינות המתקדמות בעולם, עכשיו בישראל.
אין ספק שכשנתקלים בזה לראשונה, ניתן בטעות לחשוב שזה מעשה קסמים – אבל זו לא טעות – אלא מציאות. אנחנו באריאל מדיקל גאים להיות בחוד החנית של טכנולוגיות האסתטיקה ולביא לכם את מכשיר הפלא של קריו סלים.

נכון להיום, כבר לאחר ביצוע שני טיפולים בלבד, בהפרש של חודש ימים אחד מהשני, ניתן להיפטר מעודפי השומן, באזורים השונים בגוף: ירכיים, בטן תחתונה והעליונה, ירכיים פנימיות, גב וזרועות, חזה (לגברים). את התוצאות שתקבלו לא תוכלו להשיג לאחר ביצוע ששום דיאטה ושום מכון כושר והתעמלות לא יכלו להם ולהפחית היקפים עד 5 ס”מ ועד 20% פחות שומן באזור הטיפול.

מחקר שנערך לאחרונה בארה”ב השווה בין כל השיטות הנפוצות להמסת שומן, כולל לייזר, אינפרא וגלי רדיו. קבע באופן חד משמעי כי המסת שומן בקור, זו היא השיטה הטובה והיעילה ביותר על מנת להיפתר מעודפי השומן בגוף. שביעות הרצון הכללית של מאות אלפי האנשים שהשתתפו במחקר הייתה מקסימלית וזכתה לציון מאוד גבוה. למכשיר יש זרוע הנצמדת לאזור הטיפול (בטן מותניים וכיו”ב).

הזרוע יונקת את השומן מהאזור המטופל ובמקביל לזה שהיא מקררת אותו ל-0 מעלות באמצעות 2 פלטות קירור שבתוך הזרוע. סוג טיפול זה לא פולשני, ולא מצריך הכנות מיוחד, כמו כן, לאחר הטיפול ניתן לחוזרים באופן מידי לשגרה.

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הנם באישור משרד הבריאות.