טיפול בתא לחץ

אנשים מוציאים מיליוני דולרים מדי שנה על מוצרי אנטי אייג ‘ינג כדי לעזור להם להיראות צעירים יותר: קרמים לטיפול באנטי אייג’ ינג, מוצרי צבע לשיער, קוסמטיקה, ניתוחים פלסטיים ועוד…

ובכל זאת, אף אחד מהמוצרים האלה לא מאט או הופך את השעון הביולוגי כי הם פועלים רק מבחוץ. מפולת חמצן תעשה את זה, כי התהליך קורה מבפנים ופועל על כל הגוף על ידי חמצן ברמת התא!

עם התבגרות הגוף, יכולתו של הגוף להעביר חמצן לתאים יורדת. כתוצאה מכך, אין מספיק משאבים לתאי הגוף לחמצן כראוי. העברת חמצן מהדם לתאים היא כנראה הגורם החשוב ביותר בסיסי העובדה לחיות חיים בריאים או לא.

ככל שהמנגנון הופך להיות מושפע יותר כך ההסתברות גבוהה יותר לחלות לכן אנחנו יותר נוטים לחלות ככל שאנחנו מתבגרים.

לא נוקטים באמצעים כדי לעצור את ירידת החמצן, תפקודי הגוף מתחילים להתדרדר.

טיפול בחמצן היפרברי (HBOT) כולל נשימה של 100% חמצן טהור בלחץ גבוה יותר מלחץ אטמוספרי במתחם לחץ הנקרא תא ההיפרברי.

תא לחץ חמצן יוצר תנאים אופטימליים להגדלת קיבולת החמצן בדם וממיס אותו בפלזמה, לימפה ונוזל מוחי, מרווה את רקמות הגוף בכמות חמצן גבוהה פי 10-15 מזה שהושגה בנשימה נורמלית.
טיפול בחמצן היפרברי הוא הליך לא פולשני וללא כאבים. מוכח מדעית ומוכיח כי על ידי ביצוע טיפולים קבועים עם HBOT, מוגברת גמישות העור על ידי גירוי ייצור קולגן ואלסטין,
מה שמוביל לצמצום קמטים, קווים משובחים ושיפור מרקם העור.

להירוקסיגנציה יש אפקטים מועילים רבים, מגרה את התהליכים החיוניים של הגוף ויש לה תפקיד מהותי בהחייאה והאטת תהליך הזדקנות לא רק בעור אלה בגוף כולו. הוכח שחמצן הינו מרכיב חשוב בהתחדשות תאים, טיפול כללי וטיפול בעור, שיפור מרקם העור והאטת תהליך ההזדקנות הכללית, בשל חמצון ברמת התא של כל הרקמות.

הנכם מוזמנים להגיע ולהתנסות במבחר הטיפולים המובלים של הרשת, וביניהם:

HBOT עוזר להגביר את יכולתו של הגוף להילחם ברדיקלים חופשיים, מגרה חילוף חומרים ומנטרל היפוקסיה, מה שמוביל לפעילות תאית איטית ולחץ חמצון.

אספקת החמצן לגוף מופחתת עם תהליך ההזדקנות וזו הסיבה העיקרית שאנחנו מתבגרים וחולים.
למרבה המזל, עכשיו אנחנו יכולים להאט ואפילו להפוך את התהליך הזה עם טיפול בחמצן היפרברי – HBOT!

לתוצאות היעילות ביותר, טיפול בחמצן היפרברי חייב להתבצע ב 20 מפגשים של 60-90 דקות, 5 ימים בשבוע, ולאחר מכן מפגשי אחזקה קבועים.

בנוסף

טיפול בתא חמצן לחוסר ריכוז הוא תחום נחקר ביותר בשנים האחרונות. מחקרים רבים נערכו וממשיכים להתבצע כדי ללמוד מהם על הגורמים לתופעה ומהם הטיפולים המתאימים ביותר.
כאמור, מחקרים רבים מלמדים שחלק ניכר מחוסר ריכוז מקורו ביולוגי ונוירולוגי ואצל הלוקים בחוסר ריכוז נמצאו שינויים מבניים במוח.

במקביל, כבר שנים רבות ידוע שטיפול בתא חמצן עבור נפגעי מוח מביא לשיפור ניכר ביכולות הקוגנטיביות, הטבה ניכרת ביכולות הריכוז, הזיכרון, ביכולות לעבד מידע ובהתמצאות במרחב,
וזאת גם אם חלפו מספר שנים ממועד הפגיעה.
הצלחת הטיפולים בתא חמצן לסובלים מנזקים מוחיים בשילוב הידע הנצבר ממחקרים על חוסר ריכוז, הביאה חוקרים לנסות גישה טיפולית חדשה של שימוש בתא חמצן עבור הלוקים בהפרעות אלו.

בימינו נשירת שיער היא דבר שכיח, מחקרים מראים שדיאטת חמצן טהור מונעת נשירה, מחזקת ובונה תאי שורש חדשים ספורטאים כיום משיגים תוצאות הרבה יותר טובות בעזרת תרפיית חמצן,
חמצן טהור שנכנס לכל תא ותא בגוף נותן ביצועים משמעותיים בכל תחומי הספורט
אנטי אייג’ינג פעם היה רק לעשירים – כיום אנו מנגישים את תרפיית החמצן שלנו לכל אחד במבצעים אטרקטיביים לכל כיס,
תוכלי לשמור על עצמך צעירה , הן במראה החיצוני והן בהרגשה הפנימית שיניים וחניכיים הם תעודת הזהות שלנו כלפי הזולת – חמצן טהור מסייע לשמירה עליהם חזקות ובריאות.

הבריאות שלך בראש סדר העדיפויות שלנו!

טיפולים נוספים

בוטוקס

עיצוב ומילוי שפתיים

מילוי קמטים