טיפול למיצוק עור הפנים

אריאל מדיקל גאים להציג בפניכם את טיפול הפנים בגלי רדיו למיצוק וחידוש העור, העלמת קמטים (אזור הפנים, עיניים, שפתיים, מצח, עפעפיים ואזורים אחרים), הרמת פנים, משפרת את אלסטיות העור ומרגיעה את השרירים.

חשוב מאוד להבין שעם התקדמות הגיל מתחילים להופיע קמטים, קמטוטים וחריצים באזורים השונים בפנים. המקומות הנפוצים שבהם מופיעים קמטים, הנם: סביב העיניים, קמטי צחוק, קמטים סביב הפה, קמטים במצח וכיו”ב. הופעתם של הקמטים והקמטוטים היא חלק טבעי מתהליך ההזדקנות של העור.

הטיפול בגלי רדיו RF אנטי אייג’ינג מסייע באופן משמעותי לשמירה על עור בריא, חלק ורענן. במסגרת תהליך ההזדקנות הטבעי של הגוף ייצור סיבי אלסטין וקולגן הולך ופוחת.

למקרה שלא ידעתם: קולוגן הוא חומר חלבוני המשמש כתמיכה לתאי העור ומסייע במניעת היווצרותם של קמטים, בעוד שסיבי אלסטין הם אלו האחראים על גמישות העור. ייצורם המופחת של תאי אלסטין וקולגן הם אלו אשר גורמים להופעתם של קמטים, קמטי הבעה, קמטוטים ולחריצים בעור. חשוב לדעת שלטיפול פנים בגלי רדיו RF ישנם מספר יתרונות בולטים על פני הטיפול בקרני אור או לייזר.

גלי הרדיו RF מתפזרים בעור וחודרים לעומק הרקמות. הם אינם נספגים במלנין או בהמוגלובין – תכונה זו מאפשרת לבצע טיפולים גם בבעלי עור כהה. יתרון נוסף, לטיפול פנים באמצעות גלי רדיו RF, הנו חימום לעומק הרקמות 42-43 מעלות אשר בעקבות החימום גורם להתכווצותן של הרקמות. שלא כמו בלייזר או בקילופי עור, בהם יש צורך בהרס משמעותי עד לדרמיס על מנת לגרום לכיווצן של הרקמות. יתרון בולט נוסף, הוא בכך שניתן לטפל בעזרת גלי רדיו RF בכל אזור בגוף: פנים, צוואר, מחשוף.

ACCENT PRO

בזכות טכנולוגיית גלי רדיו (RF) ישנה קפיצת מדרגה משמעותית ביכולת הטיפול בתהליך הזדקנות העור והשגת האטה משמעותית. אי הקפדה על אורך חיים בריא, בשילוב של חשיפת עור הפנים לשמש ולקרינה אולטרה-סגולה, גורמת לירידה ביכולת יצור הפיברובלסטים ולעלייה בריכוז רמת האנזים אחראי על פירוקן הקולגן. כמו כן, גם לירידה בקצב התחלקות התאים. גם סיבי האלסטין סובלים מהפחתה משמעותית כאשר רמת הקולגן בעור הפנים נפגעת. התוצאה הסופית הינה: סיבי קולגן ואלסטין פגומים כלואים בחלק העליון של הדרמיס ויש לסלקם, על מנת, לאפשר יצירה מחודשת של שכבות העור העליונות.

טיפול בטכנולוגיית Radio Frequency) RF) מאפשרת את הצערת העור הפנים בעזרת טיפול חם ונעים, מאוד דומה למסאז’ – המטופל נח בכל משך הטיפול. גלי הרדיו של המכשיר ה-RF מסייעים ביצירת הקולגן וחיזוק רמת החיבור של הגורמים למיצוק העור. כמו כן, מתבצע טשטוש של קמטים וקמטוטים. התוצאות נראות לעין כבר מן הטיפול הראשון: הקלוגן נבנה מחדש, קצב חילוף החומרים יוגבר, החשת זרימת הדם, הפחתת נפח תאי השומן, סילוק חומרי הפסולת דרך מערכת הלימפה. גלי הרדיו במכשיר אקסנט פרו מסייעים במתיחת עור הפנים, הרפייתו וגמישותו. הטיפול כולל: ניקוי פנים, פילינג מכני, החדרת לחות, טיפול FR למתיחת ומיצוק העור, מסיכת הזנה,קרם לחות להגנה ועיסוי עור הפנים.

סדרת הטיפול המומלצת הינה בין 3-6 טיפולים, משך זמן הטיפול: 45 דקות

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הינם באישור משרד הבריאות, ומנהל התרופות האמריקאי ה- FDA.