מילוי קמטים

חומצה היאלרונית היא המפתח לעור חלק ועשיר בלחות. והיא מהווה היום את חומר המילוי הטוב והמומלץ ביותר להחזרת הנפח הטבעי (ומעבר) לפנים.

תאי העור מייצרים חומצה היאלרונית באופן טבעי, במטרה לשמור על רמת לחות מאוזנת. כתוצאה מההזדקנות וגורמים סביבתיים העור שלנו עלול להיות רגיש, יבש ובעל מרקם לא אחיד. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, ובעזרת הזרקת חומצה היאלרונית באופן ישיר לרקמת העור אנו יוצרים לך את העור הצעיר שהיה לך, ולפעמים גם
מעבר לזה.

הזדקנות העור האנושי הנה תהליך ביולוגי מורכב, הנגרם משני תהליכים ביולוגיים, המתקיימים באופן עצמאי: הראשון, הזדקנות פנימית שהינה בלתי נמנעת, המשפיעה על האיברים בגופנו. התהליך השני בא לידי ביטוי בהזדקנות חיצונית, שהנה תוצאה של חשיפה לגורמים סביבתיים, בעיקר קרינה אולטרה סגולה (UV) וזיהום אוויר. הזדקנות העור קשורה גם עם אובדן לחות העור. מולקולת המפתח המעורבת בהזנת לחות בעור היא החומצה ההיאלרונית.

מחקרים מדעיים הראו כי חומצה היאלרונית מסייעת לשיפור ההידרציה של העור, מעודדת ייצור של החלבון קולגן, המסייע לגמישות והתחדשות תאי העור, נלחמת ברדיקלים חופשיים, עוזרת לגמישות העור, והנה בעלת תכונות אנטי דלקתיות. מכיוון שמדובר במולקולה שהגוף מייצר, אין חשש מפיתוח אלרגיות או דחייה של החומר ע”י הגוף באופן לא רציונאלי. גופו של אדם ממוצע מכיל כ-15 גרם של חומצה היאלרונית. שליש מכמות זו מתנדף מדי יום. ככל שאנחנו מתבגרים, גופנו מייצר פחות חומצה היאלרונית אבל זקוק ליותר, כדי לשמור על לחות ובריאות העור.

לאחר הטיפול מילוי הנפח הוא מידי (התוצאה לפיכך תהיה מיידית). כמו כן, קיימת אדמומיות קלה לאחר ההזרקה שחולפת ביום למחרת. חשוב לדעת שיום לאחר ההזרקה צפויה בצקת קלה, שחולפת לאחר יומיים. את האפקט הסופי ניתן לראות לאחר שבועיים. ייתכנו שטפי דם (אותם ניתן למסך במייקאפ) אשר חולפים לאחר כשבוע.

כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הינם באישור משרד הבריאות.

טיפולים נוספים

בוטוקס

עיצוב ומילוי שפתיים

מילוי קמטים