בוטוקס

כל חיוך שחייכת, עצב שחשת או כעס שהבעת הוא בעצם חלק מתנועות פנים טבעיות שביצעת במהלך השנים, ככל שהשנים עוברות, ומאגרי הקולגן בגופך אוזלים ,התכווצויות אלו מייצרות קמטים עמוקים בעור- בעיקר במצח, סביב העיניים ובין הגבות. קמטים אלה יוצרים לך מראה פנים מבוגר ועייף.

בעזרת הזרקת הבוטוקס אנחנו באריאל מדיקל יכולים למחוק את הסימנים הקיימים של ההזדקנות, למנוע את הקמטים העתידיים והעמקתם ולהשאיר אותך עם מראה אסתטי וצעיר.

בוטולינום טוקסין (בוטוקס) הוא רעלן, חלבון שמיוצר על ידי חיידק, החוסם את שחרור החומר הגורם לגירוי עצבי באזור מסוים בקוטר של 2-1 ס”מ מסביב לאזור ההזרקה. השריר שאינו מקבל את הגירוי, מפסיק לזוז ולהתכווץ. חומר הבוטוקס יעיל במיוחד לשיפור מראה הקמטים בצידי העיניים (“רגלי העורב”), במצח ובאזור שבין הגבות.

הממוצע להתחלת הטיפול בבוטוקס הוא סביב גיל 35, כמובן שמדובר גם בגנטיקה ובמצב הפנים – אם קיימים קמטים שחורצים חריצים עמוקים בפנים ומורגשת נפילה, אפשר להתחיל מעט לפני כן ולשמר את המצב הקיים.

יתרון אפשרי נוסף, הוא הפחתת כאבי הראש (מיגרנות, כאב ראש הנובעים ממתח וכאבים נוספים). כמו כן, הבוטוקס מפחית גם הזעה במצח. לפני הטיפול עצמו יש להפסיק טיפול במדללי דם (אספירין/פלביקס תוספי תזונה, לדוגמת: שמן דגים ,שום וכדומה).

את ההזרקה ניתן לבצע עם או בלי מאלחש (מניסיוננו העשיר של עשרות טיפולים, הכאב הינו בינוני ונסבל). ניתן לבצע את ההזרקה עם חומר מאלחש בקרם (אמלה), אשר מונח חצי שעה טרם הטיפול עם ניילון נצמד מעליו. בנוסף, אנו גם מקררים את האזור עם קרחונים, טרם ההזרקה דבר אשר מפחית הכאב באופן משמעותי. משך טיפול ההזרקה הינו כ- 10 דקות.

הטיפול בבוטוקס הינו זמני ונמשך עד לתקופה של כארבעה חודשים (בין 3-4 חודשים), אשר לאחריה הקמטים יחזרו. לאחר מכן, יהיה ניתן לבצע טיפול חוזר להפחתתם. טיפולים חוזרים מאריכים את הזמן הדרוש בין טיפול לטיפול, היות והשרירים מתנוונים חלקית תחת הטיפולים החוזרים.

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הינם באישור משרד הבריאות.
adminבוטוקס