בוטוקס

נעשה באמצעות הבוטוקס. מדובר על רעלן מחיידקים (קלוסטרדיום וטוליניום), המופק באופן סינטטי (חיידקים אלה יכולים להימצא בדבש וגם בקופסאות שימורים). חומר הבוטוקס יעיל במיוחד לשיפור מראה הקמטים בצידי העיניים (“רגלי העורב”), במצח ובאזור שבין הגבות.

חומר הבוטוקס מקנה מראה צעיר יותר, מפחית / מעלים את הקמטים. יש לציין כי בוטוקס יעיל יותר ומומלץ לשימוש בקרב אנשים צעירים יחסית סביב גיל 30-50, אשר טרם זקוקים למתיחת פנים. בנוסף, הבוטוקס יכול להרים את הגבות הצדדיות במספר מילימטרים.

יתרון אפשרי נוסף, הוא הפחתת כאבי הראש (מיגרנות, כאב ראש הנובעים ממתח וכאבים נוספים). כמו כן, הבוטוקס מפחית גם הזעה במצח. לפני הטיפול עצמו יש להפסיק טיפול במדללי דם (אספירין/פלביקס תוספי תזונה, לדוגמת: שמן דגים ,שום וכדומה). את ההזרקה ניתן לבצע עם או בלי מאלחש (מניסיוננו העשיר של עשרות טיפולים, הכאב הינו בינוני ונסבל). ניתן לבצע את ההזרקה עם חומר מאלחש בקרם (אמלה), אשר מונח חצי שעה טרם הטיפול עם ניילון נצמד מעליו. בנוסף, אנו גם מקררים את האזור עם קרחונים, טרם ההזרקה דבר אשר מפחית הכאב באופן משמעותי. משך טיפול ההזרקה הינו כ- 10 דקות.

הטיפול בבוטוקס הינו זמני ונמשך עד לתקופה של עד חצי שנה (בין 3-6 חודשים), אשר לאחריה הקמטים יחזרו. לאחר מכן, יהיה ניתן לבצע טיפול חוזר להפחתתם. טיפולים חוזרים מאריכים את הזמן הדרוש בין טיפול לטיפול, היות והשרירים מתנוונים חלקית תחת הטיפולים החוזרים.

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הינם באישור משרד הבריאות.
adminבוטוקס