המסת שומן וטיפול בצלוליט

מטרה ראשונית – כאשר רוצים לטפל, להמיס ולהעלים צלוליט, יש צורך לעבור טיפולים ראשוניים בתדירות גבוהה על מנת לייצר אפקטיביות באזור הצלוליט. להיפטר מהצלוליטיס אפשרי אך ורק באמצעות מכשיר האקסנט פרו ,RF אשר מצליח לשחרר את הקשרים בין תאי השומן ולהמיס את הדבק הנוצר ביניהם, ובכך להעלים את הצלוליט. הטיפולים באמצעות מכשיר האקסנט פרו RF עוזרים ליצירת פעילות מוגברת במערכת הלימפטית עקב הגברת פעילות מחזור הדם ויצירת רטטים עדינים במולקולות המים בגוף, למטרת ניקוי רעלים ונוזלים מלוכלכים מהגוף. פעולת חימום שכבת הדרמיס אשר מייצר המכשיר אחראית על ייצור מוגבר של אלסטיות וגמישות העור, בשל ריבוי סיבי קולגן בשכבה זו, מה שמוביל בסופו של דבר למיצוק וחיטוב עור הגוף.

תהליך המסת והסרת צלוליט מתרחש גם במהלך הטיפול וגם לאחריו על ידי מערכות הגוף המשפרות את המטבוליזם ואת הפעילות הלימפטית ולא מאפשרות לתאי השומן להידבק אחד לשני. הטיפול מונע גם את הצטברותם העתידית של תאי השומן באזורי הטיפול. לפני שאנו מתחילים בטיפול עצמו, חשוב לדעת כמה זמן קיימת תופעת הצלוליט מבחינה אינדיבידואלית, מה גודל האזור שצריך לטפל בו, כמה טיפולים צריך ובאיזה תדירות דבר הנקבע על ידי המטפל באבחון אישי והסתכלות מקצועית על אזור הצלוליט. תדירות וכמות הטיפולים המומלצת להצלחת הטיפול היא בין 6-12 טיפולים בתדירות גבוהה.

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הנם באישור משרד הבריאות.


Accent PRO

הצטברות צלוליט מאובחנת בעיקר באזורי ישבן ירכיים, אלו האזורים השכיחים ביותר – הסיבה נעוצה בעובדה שהגוף אוגר באזורים אלו כמות גדולה של תאי שומן. חיבור של כמות תאי שומן הנדבקים אחד אל השני מייצר גבעות קטנות בעור וזה בעצם הצלוליט. הטיפול בצלוליט מתבצע באמצעות מכשיר גלי רדיו שאינו פולשני, המבצע מספר פעולות שונות המטפלות ומונעות את הידבקות תאי השומן גם לעתיד. המטרה הראשונית כאשר רוצים לטפל להמיס ולהעלים צלוליט היא לעבור טיפולים ראשוניים בתדירות גבוהה כדי לייצר אפקטיביות באזור הצלוליט. להיפטר מהצלוליטיס אפשרי אך ורק באמצעות מכשור המצליח לשחרר את הקשרים בין תאי השומן ולהמיס את הדבק הנוצר ביניהם ובכך לבצע העלמת הצלוליט.

הטיפולים עוזרים ליצירת פעילות מוגברת במערכת הלימפטית, עקב הגברת פעילות מחזור הדם ויצירת רטטים עדינים במולקולות המים בגוף, למטרת ניקוי רעלים ונוזלים מלוכלכים מהגוף. פעולת חימום שכבת הדרמיס אשר מייצר המכשיר אחראית על ייצור מוגבר של אלסטיות וגמישות העור בשל ריבוי סיבי קולגן בשכבה זו למטרת מיצוק וחיטוב עור הגוף. תהליך המסת והסרת צלוליט מתרחש גם במהלך הטיפול וגם לאחריו על ידי מערכות הגוף המשפרות את המטבוליזם ופעילות לימפטית ולא מאפשרות לתאי השומן להידבק אחד לשני. הטיפול מונע גם את הצטברותם העתידית של תאי השומן באזורי הטיפול. אבחון וייעוץ נכונים ומדויקים לפני הטיפול בצלוליט קובעים את האפקטיביות והיעילות של הטיפול גם לאורך זמן. התוצאות נראות לעין החל מהטיפול הראשון וניתן להבחין בשינויים משמעותיים מבחינת מרקם העור ומיצוק באזור הטיפול.

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הינם באישור משרד הבריאות.

adminהמסת שומן וטיפול בצלוליט