טיפול בבריחת שתן, הצרת נרתיק

סובלת מבריחת שתן? עכשיו יש לנו פתרון קל ופשוט- פמיליפט

פמיליפט מתקן דליפת שתן במאמץ (רמות 1-3) ב3 טיפולים קצרים של כ20 דקות לפתרון הבעיה, בטכנולוגיה חדשנית- בלייזר טיפול לא פולשני, מחליף ניתוח, ומבוצע ע”י רופאה גניקולוגית מוסמכת.

ללא תופעות לוואי וסיכונים, ללא כאב וללא זמן החלמה. תוצאות מידיות החל מהטיפול הראשון. מונע צניחת רחם, מחזיר את הלחות והחיוניות של רקמת הנרתיק. אפקט מיצוק גורם להצרת נרתיק. העלמת היובש בנרתיק והצרתו משפרים את התחושה בזמן קיום יחסים.

פמיליפט מטפל בכל אלו ביעילות וללא תופעות לוואי: דליפת שתן במאמץ – תופעה נפוצה, יש אומרות כי מדי, המתרחשת אצל לא פחות מ-25% מהנשים מעל גיל 40. תופעה זו כוללת בריחה של כמויות משתנות של שתן במהלך כיווץ של שרירים פנימיים בשעת צחוק, הרמת משאות או משקולות, ספורט או כל מאמץ אחר.

התרחבות הנרתיק – תופעה זו יכולה להישען על סיבות רבות, מתופעה טבעית של הגיל ועד להתרחבות מכנית, אך סטטיסטית נשים מעל גיל 40, ובעיקר לאחר לידות, סובלות מהתרחבות הנרתיק, מה שמוביל לירידה חדה בתחושת החדירה וההנאה בעת קיום יחסי מין עקב היחלשות רקמת הרירית שבנרתיק.

פמיליפט – האם הטיפול מתאים גם לך?
מבחינה רפואית, טיפול בטכנולוגיית הלייזר של פמיליסט מתאים לכל אישה, והוא לא כרוך בסיכונים. עדין לגוף ויעיל בתוצאות, טיפול זה מהווה מהפכה לא רק ביכולות אלא בנגישות הגבוהה וביכולת שלו לתת מענה למגוון רחב של בעיות.
יובש בנרתיק – תופעה נפוצה מאוד שגורמת לכאב לב וצער אצל נשים רבות אשר לא יכולות לקיים יחסי מין בהנאה  ומגיעות לרמות גבוהות של סבל וכאב בעת חדירה, וירידה רבה בחשק, מה שמוביל בהמשך גם לקשיים רבים בזוגיות.
אם את חווה ירידה בהנאה במהלך קיום יחסי מין, תופעות חוזרות של יובש בנרתיק עד לכדי כאב וחוסר יכולת לקיים יחסי מין, דליפת שתן במהלך ספורט או כל מאמץ, ואת רוצה להרגיש בריאה, צעירה, וחופשיה להמשיך ולתפקד בחיי היומיום תוך עשייה של הדברים שאת אוהבת ללא החשש מדליפת שתן ותופעות אחרות, הטיפול בפמיליפט הוא הפתרון המהיר, היעיל והנגיש ביותר – חזית הטכנולוגיה, בשבילך.


Femilift


adminטיפול בבריחת שתן, הצרת נרתיק