טיפול לחידוש עור הפנים

הרשי לנו להציג פניך מכשיר חדשני ופורץ דרך, לטיפול מהיר יעיל ועמוק – נעים להכיר: מכשיר האקסנט פרו בטכנולוגיית RF PLASMA מחולל פלאים הרשמי לא תצליחי להשיג את אותן התוצאות עם שום מכשיר אחר.

כבר לאחר הטיפול הראשון תביני שאין לך מה לחפש במקום אחר. את בוודאי רוצה לדעת למה? זה פשוט, לא כל מכשיר FR יש לו את טכנולוגיית ה PLASMA המתקדמת שעושה את כל ההבדל. ההמלצה שלנו, כשזה נוגע לעור הפנים שלך אל תתפשרי – מגיע לך את הטוב ביותר, אין כאן על מה לדבר. בכל יום שעובר ואת לא מטפלת בבעיה באופן יעיל ומקצועי, את מתרחקת מהמראה האידיאלי אותו את רוצה להשיג.

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הנם באישור משרד הבריאות, ומנהל התרופות האמריקאי ה- FDA.


Accent PRO

אריאל מדיקל מציגים: מהפכה בטיפולי ה FR למכשיר האקסנט פרו בטכנולוגיית RF PLASMA יש ארבעה יתרונות משמעותיים על פני כל המתחרים:

1) רק בטכנולוגיית RF PLASMA ניתן לשלוט בעוצמה ובעומק הטיפול, על מנת להעניק לכל אחת טיפול אישי ומותאם עבורה.

2) רק טכנולוגיית RF PLASMA מאפשרת טיפול ממוקד בעומק העור של עד 22 מ”מ, בעוצמה של W200 – זוהי העוצמה הגבוהה ביותר מבין המכשירים המאושרים על ידי משרד הבריאות למימוש בישראל!

3) טכנולוגיה חדשנית של הבזקי אנרגיית הפלזמה מחליפה את השימוש במחטים מכאיבים ו/או פילינגים כימיים בעלי תופעות לוואי, ומשיגה תוצאות מדהימות של הצערה וחידוש העור. חירור העור נעשה בטכנולוגיית אבלציה, אשר לקוחה מתחום הצנתורים.

4) טכנולוגיית RF PLASMA מאפשרת להגיע למהירות טיפול גבוהה מבין המכשירים קיימים כיום, ובזכותה הלקוחות משיגות תוצאות ברורות לעין בשבריר מהזמן. ללא האי נוחות שעלולה להיגרם ממכשירים אחרים.

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הינם באישור משרד הבריאות, ומנהל התרופות האמריקאי ה- FDA.


adminטיפול לחידוש עור הפנים