העלמת סימני מתיחה

סימני מתיחה, פגם אסתטי אשר מטריד כל אישה. סימני המתיחה מופיעים בגלל מתיחה דרמטית של העור, רוב המקרים אינם נעלמים בעצמם וצריכים מעט עזרה. כאן, אנחנו באריאל מדיקל נכנסים לתמונה. למרות שקיימת נטייה לחשוב שסימני המתיחה הם סימפטום שאופייני באופן כמעט בלעדי לנשים לאחר הלידה. אז נשמח לחדש לכם כי קיימים מקרים נוספים בהם מתקיימת מתיחה של העור ועולה האפשרות להיווצרותם של סימני מתיחה. לאחר קריאת קטע זה, אתם בוודאי שואלים את עצמכם, כיצד הם נוצרים?

אז ככה: סימני מתיחה הנם קרעים פנימיים בשכבת העור התחתונה, שקרויה שכבת הדרמיס. קרעים מסוג זה נוצרים כאשר אזור בגוף מתרחב באופן דרסטי יחסית. בעור האדם קיימים שני סוגי סיבים בשם קולגן ואלסטין – הם אלו האחראים על הגמישות שלו. כאשר מתרחשת בהם פגיעה, עלולים להיווצר אותם קרעים, שכולנו מכירים בתור סימני מתיחה. קחו בחשבון שסימני מתיחה עלולים להופיע גם בעת נטילת סטרואידים.

נשים יקרות, זה שאתן כבר אימהות, לא אומר שמגיע לכן להיראות פחות טוב. הגיעו לאריאל מדיקל ומפה תצאו כמו חדשות אנחנו באריאל מדיקל יודעים היטב כי בתקופת ההיריון, הבטן גדלה ובאופן טבעי נוצרת מתיחה של העור. מכיוון לרוב מדובר בהתרחבות דרמטית, המתרחשת תוך כדי ההיריון, ניתן יהיה לראות על הבטן של נשים אלה פסים בעלי גוון ורדרד. לאחר הלידה, צבעם משתנה בהדרגה- לאדום או לבן. כמו כן, במידה ואגן הירכיים גדל באופן משמעותי ייתכן וגם עליו יופיעו אותם סימני מתיחה.

**כל החומרים בהם נעשה שימוש באריאל מדיקל הנם באישור משרד הבריאות.


adminהעלמת סימני מתיחה